Erciyes MTB Kupası (XCO)

GPS

Erciyes MTB Kupası (XCO) General Result

KAYSERI MTB CUP C1 04.09.2016
ELITE MEN
Rank Race # First Name Last Name UCI Code Team Laps Final Time
1 1 ABDULKADIR KELLECI TUR19860913 BRISA SK 7 1:39:18
2 26 PARVIZ MARDANI IRI19820814 SCOTT IRAN 7 1:40:20
3 6 MUHAMMAD POURSHARIF IRI19891116 SCOTT IRAN 7 1:40:21
4 7 BAYRAM EROGLU TUR19900805 ADIYAMAN GSM 7 1:41:19
5 27 NASER POURHASHEMI IRI19860620 SCOTT IRAN 7 1:42:05
6 9 FARAZ SHOKRI IRI19850321 GIANT SHIMANO 7 1:42:52
7 2 BILAL AKGUL TUR19821013 SAKARYA UNI. 7 1:45:24
8 12 VEYSEL GULMEZ TUR19960704 K.MARAS BUYUKSEHIR BLD S.K. 7 1:48:49
9 8 BABAK ALIZADEH IRI19901116 SCOTT IRAN 7 1:50:29
10 4 ISMAIL MUTLU DEMIR TUR19880121 FERDI 7 1:54:09
11 18 ARIF BUYUK TUR19940224 RIZE GENCLIK SK 7 1:54:55
12 3 ISAK UNAL TUR19920101 KAPADOKYA BISIKLET -1 Laps 1:40:31
13 5 YUNUS EMRE YILMAZ TUR19960228 BRISA SK -1 Laps 1:40:50
14 13 IBRAHIM GULMEZ TUR19971117 K.MARAS BUYUKSEHIR BLD S.K. -1 Laps 1:41:45
15 22 KEREM ANIL TUR19920822 SAMSUN GENC SK -2 Laps 1:26:11
16 17 EMRE KOR TUR19930611 RIZE GENCLIK SK -3 Laps 1:11:40
17 23 MURAT PEHLEVAN TUR19930312 FERDI -3 Laps 1:14:58
18 19 AHMET KAGAN YILDIRIM TUR19921009 ANKARA FERDI -3 Laps 1:15:27
19 10 MERT ANIL ALBAYRAK TUR19940118 FERDI -5 Laps 0:42:55
20 15 MUSTAFA BOYNUKALIN TUR19870207 ISTANBUL FERDI -5 Laps 0:44:19
21 14 EMRE YENI TUR19930714 RIZE GENCLIK SK -5 Laps 0:45:40
22 25 BARIS YAZICI TUR19950808 FERDI -5 Laps 0:46:32
23 21 MURAT DURHAN TUR19950426 SAMSUN GENC SK -5 Laps 0:47:50
24 20 CIHAN CAMBAZ TUR19870223 NEVSEHIR GENC SK -5 Laps 0:50:44
25 16 TOLGA KARAN TUR19910828 KAYSERI GENCLIK SK -5 Laps 0:56:35
DNF 11 MEHMET DOGAN TUR19921027 YALOVA FERDI
DNF 24 AHMET YALDIZ TUR19941109 FERDI
ELITE WOMEN
Rank Race # First Name Last Name UCI Code Team Laps Final Time
1 106 IRYNA POPOVA UKR19910527 BPS MTB TEAM 5 1:28:46
2 108 ESRA KURKCU TUR19870205 BASKENT UNIVERSITESI 5 1:31:19
3 109 FARANAK PARTO AZAR IRI19880918 FASTOS DEVELOPMENT TEAM 5 1:31:30
4 105 CANSU TURKMENOGLU TUR19940403 BRISA SK 5 1:44:52
5 107 SIMGE EKICI TUR19950112 ADIYAMAN DOGA VE ATI.AV. -2 Laps 1:11:01
6 102 ASUMAN BURCU BALCI TUR19801230 FERDI MUGLA -3 Laps 0:56:53
7 103 MERVE PELIN BAYRAM TUR19900107 ISTANBUL FERDI -3 Laps 1:02:05
8 101 EVRIM AKGUL TUR19910330 FERDI -3 Laps 1:02:07
DNF 104 HATICE YILMAZ TUR19970309 TOHM
JUNIOR MEN
Rank Race # First Name Last Name UCI Code Team Laps Final Time
1 57 IZZET SAHIN ICEN TUR19980119 KAPADOKYA BISIKLET 5 1:16:18
2 60 OLEH PEREPELYTSIA UKR19990919 UKRAINIAN NATIONAL TEAM 5 1:25:13
3 61 RAHMI CAN BALCI TUR19980425 PARKUR BIS 5 1:25:51
4 54 RECEP COLAK TUR19991023 RIZE GENCLIK SK 5 1:28:37
5 56 OGUZHAN ERMIS TUR19980614 KAPADOKYA BISIKLET 5 1:30:12
6 53 RAMAZAN KOR TUR19980119 RIZE GENCLIK SK 5 1:33:14
7 55 OSMAN SENDEMIR TUR19981113 KAYSERI GENCLIK SK 5 1:34:38
8 59 MEHMET ALPER TUR19990310 NIGDE GSK -1 Laps 1:22:48
9 58 YUNUS ISILDAK TUR19990728 SAMSUN GENC SK -2 Laps 1:24:59
10 52 GALIP ERDAL YAVUZ TUR19980130 FERDI -2 Laps 1:09:05
DNS 51 BERKAN ARMAĞAN ALTAYLAR TUR19990101 YALOVA GENÇLİK HİZ. SK.
JUNIOR WOMEN
Rank Race # First Name Last Name UCI Code Team Laps Final Time
1 123 DAMLA NUR BAYRAKTAR TUR19980208 TOHM 4 1:36:12
2 122 KADER SAHIN TUR19980924 TOHM 4 1:49:29
3 121 SELEN CANSIN CEVIK TUR19990211 BUYUKCEKMECE BISIKLET 4 1:50:31

Program


3 Eylül 2016

15:00 - 18:00 Erciyes MTB Kupası Kayıtlar - Erciyes Kayak Merkezi

18:00- 19:00 Erciyes MTB Kupası Teknik Toplantı - Erciyes Kayak Merkezi


4 Eylül 2016

             08:30 Erciyes MTB Kupası (XCO) Yarışı Ulusal Kategoriler - Erciyes Kayak Merkezi

             10:30 Erciyes MTB Kupası (XCO) Yarışı UCI Kategoriler - Erciyes Kayak Merkezi

             15:30 Erciyes MTB Kupası Ödül Töreni - Erciyes Kayak Merkezi


Katılım Koşulları ve Kurallar


1. Genel Bilgi

  • Yarış, 4 Eylül, 2016’da saat 08:30’da Erciyes Kayak Merkezi’nde başlayacaktır.

  • Erciyes MTB Kupası, UCI MTB etkinlik takviminde ME, WE, MJ ve WJ kategorilerinde Class 1 yarış olarak yerini almıştır.

  • Bu yarış, Uluslararası Bisiklet Birliği (UCI) kurallarına ve Türkiye Bisiklet Federasyonu mevzuatına göre organize edilecektir.

  • Yarışta, yan etkinlik olarak Master kategorileri için ulusal yarış yer alacaktır.


Yarış Merkezi:

Yarış Merkezi; lisans kontrolleri, yarış numaraları, sekreterlik, medya, akreditasyon ve duşlar ile birlikte Erciyes Kayak Merkezi’nde yer alacaktır.


Etkinlik yöneticisi: Mehmet Nuri Özden, +90 533 309 0589, mehmet@argeus.com

Yarış ofisi sorumlusu: Birol Toraman, +90 533 254 9575,toraman_birol@yahoo.com

Parkur direktörü: Kadir Erduru, +90 530 201 0376, kadirmtb@gmail.com

UCI komiseri: Ivo Ridolic


Adres:

Erciyes Kayak Merkezi

Kayseri, Türkiye


En yakın Havalimanı: Kayseri Erkilet Havalimanı, 41 km, 35 min.

En yakın hastane: Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi, 24.7 km, 30 dk.


2. Katılım

Sadece kayıtlı yarışmacılar etkinliğe katılabilir. Online kayıtlar www.erciyesbisikletfestivali.com adresinden yapılmaktadır ve kayıtlar 3 Eylül 2016’da, saat 17:00’de sona erecektir. Kayıtlar devredilemez ve organizasyon kayıtlı bir yarışçının yerine başka birinin yarışmasına izin vermez.

Yarışmaların UCI kategorilerine, UCI onaylı lisans ile, ulusal kategorilerine GSGM il müdürlükleri tarafından verilmiş bireysel ya da kulüp bisiklet lisansı ile katılınabilir. Lisansların geçerli olup olmadığı kayıtlar sırasında görevliler tarafından kontrol edilecektir.


Kayıt ücreti: Ücretsiz.


Detaylı Bilgi

Katılımcı Listesi

No Adı Soyadı Kulüp Doğum Tarihi Tişört Ölçüsü Ülke Cinsiyet
1 Murat Karaca 1977 XL
2 Gökhan Uzuntaş Ferdi 1984 M
3 Esra Kürkcü Başkent Üniversitesi Spor Kulübü 1987 XS
4 Enes Müslüm Erdoğan Bireysel 1993 M
5 Emre Gülen Ferdi 1995 M
6 Zeynep Özcan Trabzon Ferdi 1992 XS
7 Yılmaz Civan Sezen Ferdi 1988 L
8 Erdal Galip Yavuz MERSİN FERDİ 1998 S
9 Atakan Kovancı 1996 S
10 Cihat Alp Koç Corum belediye spor klubu 1997 M
11 Ahmet Yaldız Ferdi 1994 L
12 Hami Bek Middle Earth Travel 1991 L
13 Emrullah Aydoğdu Middle Earth Travel 1995 L
14 Kağan Ahmet Yıldırım 1992 M
15 Timuçin Korkmaz 1991 L
16 Hasan Güven 1987 M
17 Mert Anıl Albayrak 1994 M
18 Yılmaz Çardak FERDİ 1968 M
19 Naci Arapoğlu Gençlik hizmetleri ve spor etkinlekleri kulubu 1994 XL
20 Hasan Arslan ktü bis 1990 M
21 Mümin Yasav Ferdi 1987 XL
22 Eren Sağır Yok 1997 S
23 Hüseyin Karakoç 1970 M
24 Herdem Ar AMASYA OĞUZ ATA SPOR KULÜBÜ 1982 M
25 Ömer Cumhur Boyraz Osmaniye genclik spor 1990 XS
26 Kadir Harbelioglu Tüfekçi spor klubu 1997 XL
27 Rıdvan Tak 1994 L
28 Jennifer Gessner Individual 1986 S
29 Mustafa Boynukalın ferdi 1987 M
30 İsmail Mutlu Demir FERDİ 1988 M
31 Galip Erdal Yavuz MERSİN 1998 XS
32 Cem Anamurluoglu Ferdi 1974 S
33 Bruce Tomondo Ardahan 1992 M
34 Arif Büyük Rize Gençlik Spor 1994 M
35 Osman Şendemir Kayseri Gençlik Hizmetleri ve Spor etkinlikleri kulubü 1998 M
36 Mehmet Alper Niğde Gençlik Spor 1999 S
37 Fatih Cenan Niğde Gençlik ve spor kulubü 1995 S
38 Mehmet Mert Elgün Scoot 1996 XL
39 Tolga Karan Kayseri Gençlik Hizmetleri Kulübü 1991 M
40 Faranak Parto Azar FASTOS DEVELOPMENT TEAM 1988 S
41 Oğuz Çevik Büyükçekmece Bisiklet Spor Kulübü 1966 S
42 Selen Cansın Çevik Büyükçekmece Bisiklet Spor Kulübü 1999 XS
43 Ekrem Hacıoğlu fERDİ 1963 XL
44 Farzad Khodayari Fastos development team 1992 S
45 Faraz Shokri Giant shimano 1985 S
46 Mohammad Allahyari GIANT SHIMANO 1992 S
47 Tahsin Paşa Gül Yeni özvan gençlik ve spor 1996 M
48 Çağdaş Mubarek 1992 M
49 Veysel Gülmez Kahramanmaraş büyük şehir belediye spor 1996 S
50 Damla Nur Bayraktar TOHM ANTALYA 1998 XS
51 Hatice yılmaz TOHM ANTALYA 1997 M
52 Kader Şahin Tohm antalya 1998 S
53 Oguzhan Demirkollu 1988 M
54 Levent İpek Ferdi 1981 L
55 Ali Şafak Altan 1996 L
56 Simge Ekici ADIYAMAN GSİM 1995 S
57 Bayram Eroğlu ADIYAMAN GSİM 1990 S
58 Bilal Sayılan 1946 S
59 Murat Tarık Biçet 1979 M
60 Barış Yazıcı Ferdi 1995 XL
61 Ali Özkan büyükçekmece bisiklet spor klubu 1984 S
62 Enes Sitil ADIYAMAN GENÇLİK SPOR 1984 M
63 Ahmet Adem Oğuz adıyaman doğa sporları 1973 M
64 Abdulhakim Arslan ADIYAMAN GENÇLİK SPOR 1986 M
65 Merve Pelin Bayram FERDİ 1990 L
66 Oğuz Özçelik FERDİ 1980 M
67 Fadil Atik ADIYAMAN DOĞA SPORLARI 1965 M
68 Nasser Pourhashemi Scott iran 1986 M
69 Parviz Mardani scoot iran 1982 M
70 Mohammad Poursharif Scott iran 1989 S
71 Babak Alizadeh 1990 M
72 Cihan Cambaz NEVŞEHİR GSİM 1987 L
73 Kerem Doğru Doğrular spor a.ş. 2000 S

Haber Bülteni Üyeliği